niedziela, 22 stycznia 2012

Barbie #8

Dzisiejsza bohaterka jest lalką z serii Basic. Jak wszystkim wiadomo jest to jedyna seria kolekcjonerska dostępna bez problemów w sklepach w Polsce. Gdy się o tym dowiedziałam to nie mogłam oprzeć się pokusie zakupie jednej z serii aktualnie dostępnej w małych czarnych (druga pokusa przyszła później ale o tym w następnym poście). Przyjrzałam się uważnie całej dwunastce która zachwyca różnorodnością head moldów, włosów, odcieni skóry oraz krojów sukienek mimo że wszystkie są czarne. Ostatecznie mój wybór padł na ostatnią pannę - numer 12. Zaciekawiła mnie swoim headmoldem, odcieniem włosów (które na zdjęciu promo podchodzą pod jasny blond a w rzeczywistości jest on dość ciemny) oraz przypadła mi do gustu sukienka.
Barbie posiada ciałko Model Muse z prawą ręką wyprostowaną a lewą zgiętą, zaś mold to Tango (2001) dość rzadko stosowany. Odcień skóry jest trochę ciemniejszy, taki lekko opalony. Paznokcie ma koloru morelowego, zaś włosy są proste, długie z krócej przyciętymi pasmami po bokach twarzy.
Lalka ma zielone oczy z żółto-brązowym makijażem. Usta są dość pełne koloru morelowego.


Barbie Basics 12-001 (Black Label)
Facemold: 2001 (Tango)
Rok: 2009
Nr katalogowy: R9919 (T5143)

3 komentarze:

 1. Chyba każdego kolekcjonera urzekła choćby jedna z lalek z serii Basics :) Ta jest równie piękna, co pozostałe, a jej mold sprawia, że to naprawdę wyjątkowy okaz :) U mnie też znajduje się jedna lalka z serii black dress :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello from spain, in the shop of my city are also on sale this set of basic Barbies with black dress. I bought some one. They are all ideal. Congratulations on your purchase and enjoy her.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie sądziłam, że jest taka ładna! Zawsze patrzyłam na nią w sklepie i wydawała mi się ot, taka jedna z wielu. Ale na Twoich zdjęciach wygląda ładnie i uroczo, muszę się jej jeszcze raz przyjrzeć :)
  PS. Bardzo fajny blog, będę zaglądać.

  OdpowiedzUsuń